• Sklep stomatologiczny L-Dent Sprzęt i Materiały dla Stomatologii
  • Polska firma, 100% polski kapitał
  • Grupa Zakupowa Dentalcolor
sklep stomatologiczny serwis stomatologiczny Laboratorium pomiarowe - Testy specjalistyczne usługi z zakresu radiologii szkolenia w firmie L-Dent szkolenia w firmie L-Dent kontakt

obecnie poszukujemy
osób na stanowiska:

Oferty pracy

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
  • kompletacja oraz pakowanie towaru wg dokumentów sprzedaży
  • praca przy rozładunku i załadunku towaru
  • utrzymanie porządku w magazynie
  • rozkładanie towaru na półkach
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i dokładność
  • uczciwość
  • umiejętność współpracy
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w działaniu
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • pracowitość
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

TELEMARKETER

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów w ramach przydzielonych kompetencji
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • aktywna sprzedaż produktów przez telefon
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • podtrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi Klientami
  • realizacja założonych celów

  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność efektywnego komunikowania się przez telefon
  • otwartość i zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie i kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • atutem będzie znajomość branży stomatologicznej
  • pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • terminowe płatności
  • podstawowe wynagrodzenie plus premia